Wakacje za nami, a nowy rok szkolny rozpoczynamy jako grupa WIEWIÓREK. W pierwszych dniach po powrocie do przedszkola zapoznawaliśmy się z nową salą oraz wspominaliśmy wakacyjne przygody. Bardzo się za sobą stęskniliśmy
i bardzo się cieszymy, że wróciliśmy już do naszego przedszkola. Nasz dzień zajmują wesołe zabawy w kącikach tematycznych oraz różnorodne zajęcia rozwijające naszą samodzielność. Chętnie wykonujemy prace plastyczne różnymi technikami. Wiele radości sprawiają nam zabawy na placu przedszkolnym. Pobyt w przedszkolu jest dla nas czasem wszechstronnego rozwoju i przyjemnością, ponieważ z wiarą we własne możliwości i ciągłym uśmiechem na twarzy stawiamy czoła nowym przygodom.

Dorota Żułtowska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *