Poniedziałkowy poranek, 12 grudnia zaskoczył nas niesamowicie dużą ilością śniegu.
Tego dnia dzieci z grupy Zajączków i Wiewiórek miały zaplanowaną wycieczkę do
Ośrodka Działań Ekologicznych mieszczącym się w lesie łagiewnickim.
Przedszkolaki poznały zwierzęta, które mogą spotkać w łódzkim lesie oraz szukały ich tropów, jednak najwięcej radości sprawiły im zabawy na śniegu. Dzieci zjeżdżały z górki, rzucały się śnieżkami i bawiły się w berka. Dodatkową atrakcją były przyrodnicze książeczki i kolorowanki, które dzieci otrzymały od taty Mikołaja, którego spotkaliśmy podczas naszej wycieczki.
Tata Mikołaja jest leśnikiem, więc bez żadnego problemu odnalazł nas po tropach 😃
To był naprawdę cudowny, wesoły i śnieżny dzień😃


Karolina Janowska
Dorota Żułtowska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *