Pięknie was witamy. Żuczki się nazywamy i do wszystkich wesoło machamy!

Choć dopiero niedawno się poznaliśmy, to już lubimy razem spędzać czas, śpiewać, tańczyć i wspólnie się bawić. Nasza sala jest kolorowa i pełna zabawek. Bardzo ją lubimy i czujemy się w niej bezpiecznie. W pierwszych tygodniach września pogoda dopisywała, dlatego wiele czasu spędzaliśmy również w ogródku przedszkolnym. Dla niektórych z nas pierwsze dni okazały się nieco trudne, ale każdy kolejny dzień w przedszkolu przynosi nam mnóstwo radości i nowe doświadczenia. Stajemy się coraz bardziej odważni, otwarci i aktywni. Uczymy się od siebie i pomagamy sobie wzajemnie.

Dagmara Rogóż
Dorota Żułtowska

One Reply to “Żuczki to my!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *