Dzień Dziecka to jeden z najradośniejszych dni w roku, na który z niecierpliwością czekają młodsze i starsze przedszkolaki. W tym szczególnym dniu, wszystkie dzieci powinny być uśmiechnięte, radosne i szczęśliwe.
Z tej okazji, 1 czerwca dla wszystkich naszych przedszkolaków został zorganizowany w ogrodzie Dzień Zabawy.
Dzieci ze wszystkich grup uczestniczyły w zabawach tanecznych, pląsach przy muzyce oraz konkurencjach zespołowych, podczas których prezentowały i rozwijały swoje umiejętności, takie jak: szybkość, zwinność, dokładność i to wszystko według zasad fair – play.
Po skończonej zabawie czekały na dzieci smaczne, słodkie i przede wszystkim zdrowe przekąski.
Mamy nadzieję, że był to dla wszystkich dzieci wyjątkowy, pełen atrakcji dzień, który pozostanie na długo w ich pamięci.