W poniedziałek, 29 listopada, w Wigilię Świętego Andrzeja nasze Przedszkolaki podczas wspólnych zabaw poznały kilka najpopularniejszych wróżb.
Dzieci myśląc nad najskrytszych życzeniem rzucały monety do wiaderka z wodą, a wybierając gwiazdkę z cyferką dowiedziały się co stanie się w ich najbliższej przyszłości. Podczas wspólnych wróżb dowiedzieliśmy się też kim zostaną nasze przedszkolaki w przyszłości, a układając buty, jeden za drugim, sprawdziliśmy kto najszybciej urośnie w przyszłym roku. Dużo radości sprawiło dzieciom losowanie kubeczków w których znajdowały się różne przedmioty jak na przykład: cukierki, klocki i  zabawki, wróżba ta mówiła co Mikołaj przyniesie w tym roku najmłodszym pod choinkę. Starszaki kręciły butelką i odczytywały symbole oznaczające przyszły zawód, wbijały szpilkę w serduszko z wypisanymi imionami, ustawiały buty, by sprawdzić, który pierwszy wyjdzie poza próg drzwi, losowały z magicznego kapelusza zawód wykonywany w przyszłości, a także tańczyły dookoła rozłożonych „magicznych run”, które kryły w sobie różne przepowiednie.
W ten magiczny dzień towarzyszył nam dobry nastrój i świetna zabawa.