Kochana Babciu w dniu twojego święta,
Życzę Ci byś była zawsze uśmiechnięta.
Kochany Dziadku miej uśmiech na twarzy
Niech Ci się spełni, wszystko o czym marzysz.
Życzę Ci byś była zawsze uśmiechnięta.
Kochany Dziadku miej uśmiech na twarzy
Niech Ci się spełni, wszystko o czym marzysz.

Dzień Babci i Dziadka to bardzo ważne święto, dlatego w grupie Wiewiórek przygotowywaliśmy się do niego starannie. Codzienne rozmowy na temat naszych ukochanych Babć i Dziadków zachęcały nas do podejmowania pracy.
Nauka piosenki dla Babci i Dziadka oraz wiersza to tylko część naszych przygotowań. Aby nasi kochani dziadkowie poczuli się ważni w dniu ich święta, postanowiliśmy przygotować dla nich prezent. Pierwszy z nich to nasze życzenia,
które zapisaliśmy na wielkim sercu, które ozdobiliśmy swoimi małymi kochającymi serduszkami. Drugi prezent to własnoręcznie przygotowany świecznik i świeczka. Bardzo się napracowaliśmy. W nasze przygotowania włożyliśmy bardzo dużo serca. Mamy nadzieję, że przygotowane przez nas upominki spodobały się naszym kochanym dziadkom.

KOCHANA BABCIU , KOCHANY DZIADKU BARDZO WAS KOCHAMY.
WASZE WNUKI.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *