Dinozaury, prehistoryczne, olbrzymie gady, które zamieszkiwały ziemię na długo przed pojawieniem się na niej ludzi, zafascynowały również nas. Z pomocą magicznego wehikułu cofnęliśmy się w czasie i wylądowaliśmy w bujnym, zielonym lesie. Poznaliśmy tam „Kiełka” małego dinozaura, który postanowił opowiedzieć o swoim życiu w dinozaurowym lesie. Dowiedzieliśmy się czym żywiły się dinozaury, że składały jaja i wcale nie były smokami.
„Kiełek” był tak miły, że wysłał do nas tajemniczą paczkę, a ponieważ lubił zagadki,
przygotował jedną również dla nas. Paczkę mogliśmy otworzyć po odgadnięciu zakodowanego hasła i wystukaniu go na paczce. Niespodzianka była bardzo ciekawa, zawierała narzędzia wykorzystywane w pracy paleontologa. W celu lepszego zrozumienia i doświadczenia czym zajmuje się paleontolog oglądaliśmy zdjęcia z wykopalisk a następnie przy dźwiękach muzyki pomaszerowaliśmy do przygotowanych stanowisk badawczych,
gdzie mogliśmy bawić się w odkrywców prehistorycznych skarbów ziemi🙂.

Małgorzata Witkowska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *