Najstarsze Przedszkolaki Święto Mamy obchodziły 26 maja. Z tej okazji Sowy zaprosiły swoich rodziców na niespodziankę – program artystyczny i upominki. Wierszykami, piosenkami i tańcem dzieci podziękowały za ogrom miłości i szczęścia jakie od nich dostają. W naszym przedstawieniu brały udział kolorowe postacie z bajek, m.in: Pszczółka Maja, Czerwony Kapturek, Elza z Anną, Kubuś Puchatek, Kot w Butach, Baba Jaga, Smerf, Krasnoludki i narratorzy. Występom towarzyszyło dużo emocji nie tylko ze strony dzieci, ale również rodziców. Na koniec wszystkie Mamy dostały prezenty w postaci cudownych serduszek i życzeń. Sowy sumiennie przygotowywały się do tego wielkiego dnia i cały tydzień poświęciliśmy rodzinie. Starszaki zaprojektowały swój dom i kochające osoby. To wydarzenie zapamiętamy na długo!

Maja Lenarczyk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *