W piątek, 27 maja naszą grupę odwiedzili wyjątkowi Goście. Stało się tak za sprawą cudownego święta, które miało miejsce dzień wcześniej. Dzień Matki, bo o nim mowa mogliśmy nareszcie spędzić z naszymi bliskimi😊 Mamusie i Tatusiowie tłumnie przybyli do przedszkola, by obejrzeć występy swoich dzieci. Żuki swoim przedstawieniem zaprosili Rodziców w podróż po Polsce. Przedszkolaki z wielkim zaangażowaniem prezentowały swoje umiejętności wokalne, taneczne oraz ruchowe. Żuki w pięknych strojach śpiewały piosenki, recytowały wiersze oraz prezentowały układy taneczne, za co Rodzice nagrodzili małych artystów gromkimi brawami. Po zakończeniu występu dzieci wręczyły mamusiom własnoręcznie wykonane upominki, zaś na twarzach Rodziców zauważyć było można tylko jedno – wzruszenie i dumę ze swoich pociech. 
Naszym Mamusiom życzymy wiele radości, spełnienia marzeń i zadowolenia ze swoich dzieci🥰

Karolina Janowska
Paulina Domagała

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *