07. listopada nasza grupa stała się oficjalnie Biedronkami. W tym dniu odbyło się uroczyste pasowanie. Dzieci przez cały miesiąc przygotowywały występ, który sprawił im wiele radości i był ogromnym przeżyciem. Podniosłość tej chwili była tak duża, między innymi ze względu na obecność naszych ukochanych rodziców. Uroczystość rozpoczęła się wierszem mówionym przez wszystkie dzieci, a następnie piosenką pt. „Do przedszkola”. W trakcie występu pojawił się pan listonosz, który w zamian za taniec i piosenkę wręczył nam list od pani dyrektor, która oficjalnie powitała dzieci w grupie średniaków. Po części artystycznej odbyło się złożenie przysięgi oraz pasowanie. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia Biedroneczki otrzymały dyplomy i drobne upominki.

Dziękujemy Państwu za obecność w tym ważnym dniu oraz gromkie brama i słowa serdeczności.

Ewa Godala

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *