12.maja odbyła się pierwsza wycieczka dwóch najmłodszych grup. Wyjazd poza przedszkole, przejazd autokarem i zajęcia były dużym przeżyciem dla dzieci, pań oraz rodziców.

Wybraliśmy się do „Malinowego Grodu” w Zgierzu na Malince. Wyruszyliśmy zaraz po śniadaniu, zaś wróciliśmy na obiad, więc cały dzień spędziliśmy w plenerze, korzystając z pięknej pogody.

Pobyt w Malinowym Grodzie rozpoczął się od spaceru po strefach ośrodka, nawiązujących tematyką do bajek i filmów , po którym dzieci przystąpiły do wykonania własnych medali mocy. Medale miały dać nam siłę do wspaniałej zabawy.

Po wykonaniu zadania udaliśmy się na minidyskotekę, aby się troszeczkę rozruszać. Zaraz po dyskotece czekał nas tor przeszkód, a następnie poszukiwanie skarbów w Egipcie. Po tych atrakcjach mieliśmy przerwę na drugie śniadanie i odpoczynek, po których czekał nas zjazd na zjeżdżalni grawitacyjnej. Następnie mogliśmy sobie trochę pobrykać na placu zabaw oraz karmiliśmy kozy.

Atrakcji było bardzo dużo, ale trzeba było wrócić już do przedszkola. Wycieczkę będziemy wspominać jeszcze długo.

Ewa Godala

Dagmara Rogóż

Agata Rżanek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *