W październiku dzieci z grupy Wiewiórek i Sów wzięły udział w konkursie o Łodzi, zorganizowanym przez
Przedszkole Nr 206 w Łodzi. Jest to już XX Festiwal Sztuki Małego dziecka,  organizowany przez to przedszkole. 
Na potrzeby konkursu stworzony został  przez nas scenariusz pt” „Łódzie historie , piórkiem pisane”. 
Jak sama nazwa wskazuje , głównymi bohaterami tej historii są ptaki, wróbelki i sikorki. Mama wróbelków i mama sikorek, zabierają swoje dzieci na krótką wycieczkę po ich ukochanym mieście Łodzi. Jeśli chcecie poznać przygody naszych bohaterów , zapraszamy do oglądania naszego spektaklu.  
Tworzenie spektaklu teatralnego dało nam wiele radości a nasze występy zostały docenione zarówno przez oglądające nas przedszkolaki jak i komisje XX Festiwal Sztuki Małego dziecka. Każde z dzieci biorących udział w spektaklu otrzymało dyplom oraz upominek, „Teatrzyk cieni”, dzięki któremu z pewnością codzienne zabawy w domu będą urozmaicone.  

Katarzyna Twardowska,
Małgorzata Reksulak 

Link z nagraniem: https://www.youtube.com/watch?fbclid=IwAR1O1s8Hf1J0oYMPCRCT_f5xT7RBTS_1cPE-zFWsAKrIy5XecfVGJAUNFRo&v=bkscCOLvogA&feature=youtu.be

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *