W czwartek – 1 grudnia wybraliśmy się do Szkoły Podstawowej nr 142. Panie nauczycielki zaprosiły nas na warsztaty z okazji zbliżających się mikołajek 🙂. Na początku mieliśmy okazję zobaczyć jak wygląda szkoła, a było to dla nas bardzo ciekawe ponieważ już niedługo sami będziemy do niej uczęszczać (a niektórzy nawet do SP 142:)). Następnie przystąpiliśmy do wspólnej zabawy oraz wykonania pracy plastycznej. Dowiedzieliśmy się, że Mikołaj mieszka na kole podbiegunowym, stoczyliśmy bitwę na śnieżki, wykonaliśmy przepięknie bombki, które przyczepialiśmy
z zasłoniętymi oczami na choince, a także rozpoznawaliśmy charakterystyczne świąteczne zapachy 🙂 na koniec każdy z nas wykonał pracę plastyczną – Świętego Mikołaja 🙂.
Po zakończonych warsztatach czekał na nas słodki poczęstunek i przepyszne soczki 🙂.

Wizyta w szkole bardzo nam się podobała, mamy nadzieję, że już niedługo będziemy mogli znowu pojechać na takie warsztaty 🙂.
Dziękujemy Paniom nauczycielkom ze Szkoły Podstawowej Nr 142 za mile spędzony dzień 🙂

Joanna Owczarek
Anna Ziółek-Włodarczyk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *