29 października odbył się w naszym przedszkolu koncert muzyczny. Było to dla nas zupełnie nowe wydarzenie, gdyż koncert odbył się w formie  on-line. Pan Witek powitał dzieci z wielkiego ekranu, po czym zaprosił do wspólnej zabawy.  Przedszkolaki poznały przygody Mimi i Bemolka. Dzieci wspólnie z bohaterami wyruszyły w przygodę, podczas której poznały nowe instrumenty muzyczne. Przedszkolaki wysłuchały brzmienia glino, klawesów, kabzy, marakasów
i bongosów. Nie zabrakło tańców i wspólnej zabawy. Dzieci śpiewały sylaby, wystukiwały prezentowane przez prowadzących rytmy, wykorzystując do tego klocki oraz swoje ręce. Nowa forma koncertu przypadła przedszkolakom do gustu. Wszyscy znakomicie się bawili i aktywnie uczestniczyli w proponowanych zadaniach. 

Małgorzata Reksulak 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *