W zimowy styczeń wpisane są szczególne dni, które wzbudzają ogromne, radosne emocje. To oczywiście święto
Babci i Dziadka. Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków, oni czynią ich dzieciństwo bardziej pełnym, udanym
i szczęśliwym. Babcia i dziadek mają zawsze dla nich czas, umieją pocieszyć, są cierpliwi, zawsze rozumieją ich dziecięce rozterki, ale przede wszystkim bezgranicznie je kochają. Wnuczęta są dla nich radością życia. Dlatego też, Dzień Babci
i Dziadka są tak bardzo lubianymi przez dzieci. Mimo, iż w tym roku nie mogliśmy zaprosić do przedszkola naszych najbliższych, uczyliśmy się okazjonalnych wierszyków i śpiewaliśmy piosenki o naszych wspaniałych i najukochańszych Babciach i Dziadkach, przygotowaliśmy również dla nich upominki, aby jeszcze bardziej umilić im te wyjątkowe święto.

Aneta Czaplińska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *