W styczniu są dwa bardzo ważne święta, Dzień Babci i Dzień Dziadka 🙂 Z tej okazji dzieci z grupy Misiów przez cały tydzień przygotowały dla ukochanych dziadków piękne laurki oraz uczyły się piosenek i wierszyków, które będą mogli zaprezentować swoim najbliższym wręczając im prezenty. W czwartek 21 stycznia, mimo tego, że nie mogliśmy zaprosić do przedszkola ukochanych Babć i Dziadziusiów postanowiliśmy razem świętować. Były wspólne zabawy, tańce, konkursy i zdjęcia. Na koniec dnia wszystkie dzieci zabrały własnoręcznie przygotowane upominki, aby wręczyć je osobiście swoim najwspanialszym Babciom i Dziadziusiom. 

Z okazji tak wspaniałych Świat, jakimi niewątpliwie jest Dzień Babci i Dzień Dziadka życzymy wszystkim dużo zdrowia
i radości oraz pociechy ze swoich wnucząt!!!

Karolina Janowska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *