W czwartek 21 stycznia, gdy zrobiło się na dworze trochę cieplej i zza chmur wyjrzało piękne słonko dzieci z grupy Misiów oraz Sówek postanowiły pójść na pierwszy w tym roku wspólny spacer. Starszaki miały za zadanie opiekować się małymi Misiami i przypomnieć młodszym kolegom, jak prawidłowo przechodzić przez ulicę. Podczas spaceru odwiedziliśmy też Panie z zaprzyjaźnionej biblioteki, mieszczącej się przy ulicy Chryzantem. Pani Gosia i Pani Emilka bardzo ucieszyły się na nasz widok i powiedziały, że mają nadzieję, że już niedługo się spotkamy. Podczas zimowego spaceru starsze przedszkolaki pokazywały najmłodszym, co znajduje się w najbliższej okolicy przedszkola. Maluchy dowiedziały się, gdzie mieści się gabinet weterynaryjny, gdzie możemy kupić ziarna dla ptaszków, a nawet w którym budynku odbywają się wspólne uroczystości. Dzięki spacerowi dzieci z najmłodszej i najstarszej grupy mogły się też lepiej poznać 😉

Karolina Janowska,
Maja Lenarczyk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *