W minionym tygodniu Misie odbyły fascynującą podróż po świecie muzyki.
Podczas zajęć poznały różne instrumenty, słuchały ich brzmienia oraz rozpoznawały ich dźwięki. Każde dziecko, miało możliwość spróbowania samodzielnej gry na instrumentach, odkrywając przy tym swój talent muzyczny. Razem stworzyliśmy prawdziwą orkiestrę….
Życie bez muzyki byłoby nudne i smutne 😊

Misie samodzielnie zrobiły swoje instrumenty, na których wspólnie zagrały. Wykonały kolorowe nutki, które zdobią galerię grupową w szatni. Przeprowadzone w II tygodniu lutego zajęcia pomogły zaspokoić potrzebę obcowania z muzyką,
dać radość z aktywnego jej słuchania i tworzenia.
Misie uwielbiają muzykę!
Tańczyliśmy, graliśmy, śpiewaliśmy i wesoło się bawiliśmy 🙂

Małgorzata Reksulak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *