W piątek, 10 lutego w grupie Zajączków odbyła się impreza pożegnalna naszego kolegi Stasia.
Był to jego ostatni dzień w przedszkolu, ponieważ przeprowadza się do innego miasta.

Zajączki postanowiły więc przygotować niespodziankę. Były wspólne zabawy, tańce, a nawet prezenty. Staś dostał od dzieci książkę o dinozaurach oraz pamiątkową książeczkę ze zdjęciami, laurkami od dzieci i wierszem napisanym specjalnie na tą okazję. Miłym zaskoczeniem były też odwiedziny dzieci z grupy Sów, które przygotowały dla Stasia prezent pożegnalny, wielką pamiątkową laurkę z podpisami wszystkich starszaków. Słodkim akcentem naszej uroczystości był tort, który przyniósł Staś. Oczywiście zanim go zjedliśmy nie mogło zabraknąć odśpiewania 100 lat.
Powodzenia Stasiu, będziemy tęsknić 😘


Karolina Janowska i Zajączki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *