Z początkiem grudnia, w grupie Misiów rozpoczęły się przygotowania do zbliżających się wielkimi krokami Świąt Bożego Narodzenia. Przedszkolaki udekorowały salę, wspólnie ubrały choinkę, a nawet samodzielnie wykonały piękne, świecące bombki. Nie zabrakło też mikołajkowych prac plastycznych, które wszyscy mogli podziwiać na wystawie w naszej szatni. Postanowiliśmy też napisać list do Świętego Mikołaja z naszymi prośbami, aby przyniósł nam w te święta wymarzone prezenty. W dzień Mikołajek, 06 grudnia okazało się, że list, który zostawiliśmy pod choinką zniknął. Przedszkolaki domyśliły się, że musiał go zabrać sam Święty Mikołaj. Ciekawe, czy w te Święta spełnią się marzenia najmłodszych, bardzo grzecznych przedszkolaków. 

Karolina Janowska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *