Jak co roku, o tej porze 
Święta do nas się zbliżają, 
z tej okazji przedszkolaki 
przedstawienie dla Was mają!!!


To właśnie tymi słowami, w piątek 18 grudnia rozpoczęło się spotkanie przy choince w grupie Misiów. Dzieci śpiewały świąteczne piosenki, zaprezentowały układ do utworu ,,My jesteśmy choineczki”, recytowały wiersze, a nawet zagrały na dzwoneczkach, co w magiczny sposób zbliżyło nas do zbliżających się Świąt. Cała uroczystość została nagrana, a film wysłany na Biegun Północny do Świętego Mikołaja. W poniedziałek, gdy dzieci przyszły do przedszkola okazało się, że Mikołajowi tak bardzo spodobał się film, że przygotował dla przedszkolaków upominki i paczki ze słodkościami oraz złożył wszystkim świąteczne życzenia, które przesłał do przedszkola

.WESOŁYCH ŚWIĄT!!!

Karolina Janowska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *