Jak co roku, o tej porze 
Święta do nas się zbliżają, 
z tej okazji przedszkolaki 
przedstawienie dla Was mają!!!


To właśnie tymi słowami, w piątek 18 grudnia rozpoczęło się spotkanie przy choince w grupie Misiów. Dzieci śpiewały świąteczne piosenki, zaprezentowały układ do utworu ,,My jesteśmy choineczki”, recytowały wiersze, a nawet zagrały na dzwoneczkach, co w magiczny sposób zbliżyło nas do zbliżających się Świąt. Cała uroczystość została nagrana, a film wysłany na Biegun Północny do Świętego Mikołaja. W poniedziałek, gdy dzieci przyszły do przedszkola okazało się, że Mikołajowi tak bardzo spodobał się film, że przygotował dla przedszkolaków upominki i paczki ze słodkościami oraz złożył wszystkim świąteczne życzenia, które przesłał do przedszkola

.WESOŁYCH ŚWIĄT!!!

Karolina Janowska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *